Genel Faaliyet Konuları

Fizibilite Çalışmaları: Tüm Sektörler  ve Başta Maden Kırma Eleme, Zenginleştirme Peletleme, Kok Üretimi, Sinterleme, Yüksek Fırın, DRI (Doğrudan Redüksiyon Demiri), Konverter, EAO (Elektrikli Ark Ocağı), Pota Fırını, VOD (Vacuum Oxygen Decarburization), GES ve RES Santralleri, Enerji Geri Kazanım, Sürekli Dökümler, Haddehane, Atıksu Arıtma, Çevre, Demir Çelik Atıkları, Hidrojen Tesisleri gibi geniş bir yelpazede fizibilite çalışmaları sunuyoruz.
Yönetim Danışmanlığı: Proje mühendislik ofisleri için proje yönetimi, organizasyonu ve daha fazlası konularında uzmanlık sağlıyoruz.
İş Geliştirme ve Proje Yönetimi: İş geliştirme aşamasındaki projelerin objektif değerlendirmesinden, karar alındıktan sonra uygulama aşamalarında mühendislik danışmanlık  hizmeti sunuyoruz.
Ar-Ge Çalışmaları ve Devlet Teşvikleri: Ar-Ge projelerinin yönetimi ve devlet teşviklerinden en iyi şekilde yararlanmanızı destekliyoruz. Bu konu ile ilgili Ar-Ge çalışmalarını da içeren raporlar hazırlayarak mali, sosyal ve çevre açısından değerlendirme yapıyoruz.
Uzun Vadeli Yatırım Planları ve Finansal Değerleme: Demir çelik ve haddeleme sektörlerinde uzun vadeli yatırım planlarını oluşturuyor ve finansal değerlemeler sunuyoruz. Bu çalışmaları altarnatifli hazırlıyoruz.
Maliyet ve Verimlilik Kontrol: İşletmenizin süreçlerini ve verimliliğini geliştirmek için çeşitli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Maliyet optimizasyonu yapıyoruz.

 

 

Resim
Whatsapp
Mail Gönder
Telefon
X